icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


UV-C STERILON – skuteczność dezynfekcji potwierdzona badaniami
Do walki z groźnymi wirusami, bakteriami i grzybami należy stosować wyłącznie narzędzia o potwierdzonej skuteczności. Taką gwarancję dają nam lampy UV-C STERILON, których działanie zostało przetestowane w niezależnym Laboratorium Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego z Łodzi. Wynik jednoznacznie wskazał, że po 15 minutach naświetlania lampą UV-C STERILON 72W działającą z odległości 1 m stwierdzono 98% redukcję pleśni Aspergullus brasiliensis oraz 100% redukcję w przypadku innych badanych drobnoustrojów.

W tym samym Laboratorium zostały też przetestowane lampy UV-C STERILON FLOW 72W. Tu również wynik jednoznacznie wskazał na skuteczność działania światła UV-C w neutralizacji szkodliwych drobnoustrojów.

Dzięki tym badaniom mamy pewność, że produkty z oferty Lena Lighting producenta oświetlenia skutecznie przyczyniają się do walki z rozprzestrzenianiem się groźnych chorób wywoływanych przez patogeny.

Wyniki badań UV-C STERILON 72W- pobierz PDF.Wyniki badań UV-C STERILON FLOW 72W- pobierz  PDF.

  • Dodaj do ulubionych