icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


Muzeum Kargula i Pawlaka
Zakończyła się metamorfoza muzeum z pamiątkami „Samych Swoich” w Lubomierzu. Do jego oświetlenia wybrano nasze lampy, które idealnie sprawdziły się w tej przestrzeni.

Odpowiadaliśmy za kompleksowe oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, zapewniając produkty, które gwarantują najwyższe parametry efektywności, wytrzymałości i energooszczędności, a jednocześnie podkreślają wyjątkową przestrzeń wystawienniczą. Lampy zostały też specjalnie dostosowane pod kątem mocy i temperatury barwowej, dzięki czemu pracownicy i zwiedzający będą mieć zapewniony komfort, a eksponaty będą pięknie prezentowane.

Obiekt po generalnym remoncie zyskał nowe oblicze, a zrewitalizowane wnętrza zachwycają stylistyką i klimatem. Jako producent oświetlenia LED czujemy się zobowiązani do wskazywania właściwych kierunków prawidłowego i ekonomicznego oświetlenia. 

Muzeum Kargula i Pawlaka w Lubomierzu powstało, by uczcić kultową komedię i główne postaci z trylogii Sylwestra Chęcińskiego. Więcej informacji można znaleźć tutaj:www.lock.org.pl/muzeum-kargula-i-pawlaka/

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.


  • Dodaj do ulubionych