icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


Światowy dzień architektury 1 lipca 2021
W Światowy Dzień Architektury pragniemy szczególnie docenić pracę architektów, którzy dzięki swojej pracy dostarczają nam nie tylko funkcjonalnych obiektów, ale i wielu cennych emocji, doświadczeń i przeżyć.

Każdego dnia nasz zespół pracuje po to, by móc dostarczać produkty, które pozwolą realizować najśmielsze wizje architektów. Z radością wspieramy i angażujemy się także w ważne dla środowiska architektonicznego inicjatywy.

Szczególnie bliskim obszarem jest dla nas architektura światła i to w niej właśnie upatrujemy szansy na zmianę postrzegania roli oświetlenia i myślenia o świetle. Z myślą o rozwoju tej dziedziny stworzyliśmy specjalny program współpracy z architektami, którego celem jest wspieranie realizacji wizji twórców poprzez dostarczanie innowacyjnych systemów, niezawodnych i pięknych produktów oraz kompleksowych rozwiązań technologicznych.

Dziękujemy za naszą współpracę i zaufanie, a na kolejne dni, tygodnie i lata życzymy wszystkim architektom dużo ciekawych realizacji i zawodowego spełnienia!

Sprawdź więcej informacji w dedykowanej sekcji: dla ArchitektaZobacz więcej: www.bimobject.com
  • Dodaj do ulubionych