Zarejestruj się

Pozostało miejsc: 10

Warunki uczestnictwa:
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i duże zainteresowanie warunkiem uczestnictwa jest rejestracja.
Tylko osoby zarejestrowane otrzymają identyfikator upoważniający do uczestnictwa w konferencji.

Smart City by Lena Lighting to konferencja zorganizowana przez prekursora w dziedzinie energooszczędnego oświetlenia - firmę Lena Lighting. Spotkanie ma na celu ogólną merytoryczną debatę architektów, przedstawicieli administracji publicznej i wszystkich tych, którzy w swoich działaniach mogą przyczynić się do tego, by za pośrednictwem innowacyjnych rozwiązań kreować nowy, ekologiczny trend europejskich miast.

W trakcie konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać ekspertów w dziedzinie Smart Cities, przedstawicieli firm wprowadzających coraz to bardziej rozwinięte technologicznie produkty w myśl zasady IoT i szeroko pojętej oszczędności energii elektrycznej, czy też zapoznać się z korzyściami wynikającymi z rosnącego zainteresowania samochodami elektrycznymi.

Program

 

Rozpoczęcie:

 
 17:45 - 18:30 Rejestracja gości 
 18:30 - 18:35 Przywitanie gości

 Prelekcje:

 
18:35 - 19:05  SMART CITY: od smart living do smart buildings
  Dariusz Stasik - Prezes Zarządu W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.
19:05 - 19:25. Klimat lubi Oświetlenie Led
  Tomasz Bielec - Projektant Oświetlenia, Specjalista ds. Szkoleń Lena Lighting S.A.
19:25 - 19:45 Light&Design
  Radosław Brzeski - Regionalny Dyrektor Sprzedaży Architektonicznej Lena Lighting S.A.
19:45 - 20:00 Elektryczna inteligencja w motoryzacji
  Bolesław Szołkowski - Dyrektor Marketingu i Wsparcia Sprzedaży Duda - Cars S.A.
20:00 - 20:10 Czy sztuka VR jest eko?
  Ewa Strzyżewska - Communications Catalyst Czapski Art Foundation

Po części oficjalnej zaplanowana została dobra zabawa w kasynie przy lampce wina i nie tylko… prowadzona przez firmę Event Total

20:10 - 20:40 Catering
20:40 - 24:00 Networking, kasyno, konkursy, gogle vr

Prelegenci

DARIUSZ STASIK

Prezes Zarządu i Właściciel W.P.I.P. Sp. z o.o. – firmy zajmującej się projektowaniem i generalnym wykonawstwem obiektów przemysłowych w tym typu smart building. Członek Rady Programowej konferencji SMART CITY FORUM w Warszawie. Autor bloga : Good Time For SMART CITY ( dariuszstasik.com ). Członek Zarządu FBN Poland ( Family Bussines Network ) – polskiego oddziału międzynarodowej organizacji firm rodzinnych.

TOMASZ BIELEC

Projektant Oświetlenia, Specjalista ds. Szkoleń.
CZŁONEK DZIAŁU WDROŻEŃ I ROZWOJU OFERTY LIGHT & DESIGN.

RADOSŁAW BRZESKI

REGIONALNY DYREKTOR SPRZEDAŻY ARCHITEKTONICZNEJ LENA LIGHTING S.A.
CZŁONEK DZIAŁU WDROŻEŃ I ROZWOJU OFERTY LIGHT & DESIGN.

BOLESŁAW SZOŁKOWSKI

Dyrektor Marketingu i Wsparcia Sprzedaży Duda - Cars S.A. Strateg i doradca od 14 lat dostarczający pomysły i rozwiązania niezbędne do realizacji celów marketingowych. Doświadczenie zdobywał głównie w spółkach akcyjnych, w tym notowanych na GPW oraz NewConnect. Dominującą część kariery spędził jako dyrektor marketingu w branży finansowej oraz prowadząc własną działalność jako konsultant i trener. Prowadził wiele zróżnicowanych projektów marketingowo – internetowych podczas współpracy z małymi, średnimi, jak i dużymi markami z różnych branż. Przeszkolił kilkaset osób w ramach autorskich szkoleń dla grup otwartych i zamkniętych. Od prawie roku jest jednym z Dyrektorów Zarządzających Duda-Cars - jednego z najlepszych w Polsce autoryzowanych dealerów i serwisów Mercedesa-Benz. Absolwent ESCP Europe w Paryżu - jednej z najlepszych uczelni biznesowych na świecie. Entuzjasta nowych technologii i pasjonat podroży oraz dobrego smaku.

EWA STRZYŻEWSKA

communications catalyst. Moją misją zawsze była dbałość o dobrą komunikację, z obu stron. Dla Czapski Art Foundation pracuję jako przedstawiciel dla mediów czy partnerów projektu. Rola rzecznika sprawia, że mogę bez ustanku rozsiewać dobre słowo o niesamowitym projekcie sztuki przyszłości, jakim jest dla mnie OFUTURE zone.

Kontakt

Uzupełnij
Podaj prawidłowy adres
Nieprawidłowe dane

Miejsce konferencji

Obiekt OFUTURE ZONE w Poznaniu, Rondo Kaponiera, poziom -2

Organizator:

Partnerzy:

Patronat medialny: