Oto TYTAN LED – najlepsza oprawa w swojej klasie

Wykorzystując najnowszą technologię oraz wyspecjalizowaną wiedzę naszych ekspertów z dumą wprowadzamy do oferty lampę nowej generacji do zastosowań przemysłowych – TYTAN LED. Jest to oprawa hermetyczna, dedykowana dla technologii LED.

 • NAJWYŻSZA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ A++

  TYTAN LED reprezentuje generację opraw NEXT GEN, wyróżniającą się m.in. najwyższą energooszczędnością (A++).

 • NAJLEPSZA NA RYNKU WYDAJNOŚĆ 150 lm/W

  Sercem belki LED jest wysokowydajny panel LED GO! wyposażony w najwyższe komercyjnie dostępne biny diod LED wiodących producentów, posiadający trwałość nawet do 100000h. Dzięki temu osiągnięto niespotykaną na rynku wydajność oprawy przemysłowej osiągającą 150lm/W.

 • JEDNORODNOŚĆ ŚWIATŁA SDCM ≤ 3

  TYTAN LED emituje światło o wysokiej jednorodności (SDCM ≤ 3), rzadko spotykanej w oprawach przemysłowych.

 • RODZINA TYTAN LED

  Szczególnie warte polecenia są wersje dedykowane do zastosowań specjalnych. TYTAN LED ENDURA +/- to lampy hermetyczne zaprojektowane do oświetlania powierzchni, w których panują temperatury w zakresie od -35°C do +55°C. TYTAN LED HALL to wersja dedykowana do oświetlania przemysłowego hal magazynowych wysokiego składowania. Specjalnie pod kątem tego zastosowania zaprojektowany rozsył światłości ma znaczący wpływ na ergonomię pracy i zapewnienie komfortowego światła.

Klosz zwieszany zintegrowany z panelem LED GO!

Z myślą o wygodzie i oszczędności czasu osób montujących i serwisujących, zastosowano w tej oprawie zwieszaną płytę montażową, która powoduje, że nie ma konieczności jej podtrzymywania czy odkładania w trakcie montażu i demontażu.

Szczelność (IP66) i wytrzymałość (IK09)

Tytan posiada atest PZH

Belka TYTAN LED może być z powodzeniem stosowana w obszarach o zwiększonej wilgotności i zapyleniu. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom konstrukcyjnym charakteryzuje się szczelnością oprawy IP66. Podstawa i klosz wykonany z poliwęglanu zapewnia oprawie wysoki stopień odporności na uderzenia IK09. Oprawa posiada atest Państwowego Zakładu Higieny

Nowoczesne technologie

Warunki w jakich pracują tego typu oprawy wymagają zastosowania najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić długoletnią i niezawodną pracę.

Panele LED GO!

Panele LED GO!

Diody renomowanego producenta oraz nowe panele LED GO! gwarantują niezwykle wysoką skuteczność świetlną i trwałość 100 000 h, oraz jeszcze lepsze zarządzanie temperaturą diod LED. Oprawa świeci na całej długości zapewniając równomierne podświetlenie klosza.

Najwyższej jakości, markowe komponenty

Najwyższej jakości, markowe komponenty

Najwyższej jakości, markowe komponenty zapewniają niezawodność działania i eliminują koszty związane z serwisem. Wersja wyposażona w moduł awaryjny zapewni odpowiednie oświetlenie dróg ewakuacyjnych.

Regulowany uchwyt montażowy

Regulowany uchwyt montażowy

By maksymalnie ułatwić i przyspieszyć natynkowy montaż lampy, wprowadzono regulowane uchwyty posiadające tolerancję montażową +/- 40mm.

Jeszcze lepsze zarządzanie temperaturą

Jeszcze lepsze zarządzanie temperaturą

Konstrukcja oprawy zapewnia jak najlepszą dystrybucję ciepła na zewnątrz  oraz równomierne rozłożenie temperatury wewnętrznej, utrzymując optymalne warunki dla źródeł LED, które są gwarancją długotrwałego i niezawodnego działania.

Zasilanie z kilku stron

Zasilanie z kilku stron

Możliwość doprowadzenia zasilania z  kilku stron ułatwia montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.

Liniowe łączenie opraw

Liniowe łączenie opraw

Dzięki zastosowaniu okablowania przelotowego LS2 oprawy w prosty sposób mogą być łączone liniowo.

Optyka LED GO!

Optyka LED GO!

Klosz wykonany z dedykowanego rozwiązaniom ledowym  poliwęglanu zapewnia doskonały balans pomiędzy wysoką przepuszczalnością wynoszącą 93%, a odpowiednim rozproszeniem światła. Oprawa świeci na całej długości zapewniając równomierne podświetlenie klosza.

Kostka 3 i 5-polowa

Kostka 3 i 5-polowa

Zastosowane kostki: trójpolowe bądź pięciopolowe umożliwiają dostosowanie oprawy do konkretnych wymagań projektowych (możliwość podłączenia sterowania, strefowego uruchamiania  opraw połączonych w linie).

Sterowanie oświetleniem – DALI, RCR

Sterowanie oświetleniem – DALI, RCR

Funkcje sterujące oświetleniem, pozwalają dostosować natężenie oświetlenia i zoptymalizować pracę opraw i obniżyć koszty eksploatacji.

Uchwyty mocujące przewody

Uchwyty mocujące przewody

Specjalnie zaprojektowane uchwyty umożliwiają  poprowadzenie przewodów w sposób uporządkowany.

Rapid-A

Rapid-A

Zastosowany rodzaj podłączenia Rapid-A, powoduje, że doprowadzenie zasilania jest wyjątkowo szybkie i łatwe, nie wymaga zdejmowania klosza.

Rapid-D

Rapid-D

Jeszcze prostsze i szybsze doprowadzenie zasilania bez demontażu klosza zapewnia zastosowany rodzaj podłączenia Rapid-D.

Jakość potwierdzona certyfikatem ENEC

TYTAN LED oprawa przemysłowa nowej generacji została doceniona przez niezależnych ekspertów. Jej potencjał i walory zostały zweryfikowane i potwierdzone certyfikatem. TYTAN LED uzyskał znak jakości produktów elektrycznych ENEC.

Certyfikat ENEC świadczy o:
• bezpieczeństwie produktu
• spełnianiu wymagań właściwych norm europejskich EN.
• najwyższej jakości

Pobierz certyfikat

Wszechstronne zastosowania

Rodzina nowych opraw przemysłowych charakteryzuje się szerokim zakresem dostępnych wartości strumieni światła: od 4500 lm do 10 900 lm (moc świetlna od 29W do 70W). Pozwala to na dobranie optymalnego rozwiązania dla danej aplikacji – zgodnie z obowiązującym trendem, by wykorzystywać światło tam, gdzie jest ono potrzebne i w ilości niezbędnej do zapewnienia komfortowych warunków pracy.

HALE MAGAZYNOWE WYSOKIEGO SKŁADOWANIA </br> TYTAN LED HALL

HALE MAGAZYNOWE WYSOKIEGO SKŁADOWANIA
TYTAN LED HALL

TYTAN LED HALL to wersja dedykowana do oświetlania hal magazynowych wysokiego składowania (do 12m). Specjalnie pod kątem tego zastosowania zaprojektowany rozsył światłości ma znaczący wpływ na ergonomię pracy i zapewnienie komfortowego światła.

PARKINGI, PRZEJŚCIA PODZIEMNE, STADIONY, DWORCE</br> TYTAN LED ANTYWANDAL

PARKINGI, PRZEJŚCIA PODZIEMNE, STADIONY, DWORCE
TYTAN LED ANTYWANDAL

W miejscach w sposób szczególny narażonych na uszkodzenia mechaniczne, czy akty wandalizmu polecane jest zastosowanie oświetlenia z opcją zabezpieczającą przed ingerowaniem we wnętrze oprawy osób do tego nieuprawnionych.

POMIESZCZENIA O WYSOKIEJ TEMPERATURZE</br> TYTAN LED ENDURA PLUS

POMIESZCZENIA O WYSOKIEJ TEMPERATURZE
TYTAN LED ENDURA PLUS

TYTAN LED ENDURA PLUS to lampa zaprojektowana do oświetlania powierzchni w pomieszczeniach, gdzie panują wysokie temperatury do +55 ⁰C. Niekorzystne warunki otoczenia pozostają bez wpływu na niezawodność oprawy i jej efektywność.

POMIESZCZENIA O NISKIEJ TEMPERATURZE</br> TYTAN LED ENDURA MINUS

POMIESZCZENIA O NISKIEJ TEMPERATURZE
TYTAN LED ENDURA MINUS

We wnętrzach charakteryzujących się bardzo niskimi temperaturami mogą zostać zastosowane oprawy specjalnie przystosowane do pracy w takich warunkach TYTAN LED ENDURA MINUS pracuje w minimalnej temperaturze -35°C.

Projektować doskonale i unikalnie

“Osiągnąć nie tylko doskonałe, ale unikalne parametry świetlne, przy zachowaniu  estetyki i ergonomii to cele jakie przyświecały mi podczas prac koncepcyjnych i konstrukcyjnych nad tą lampą. Projektując lampę TYTAN  LED starałem się patrzeć oczyma inwestora i wykonawcy, uwzględniając ich potrzeby i  odpowiadając sobie na pytanie dlaczego spośród oferty mieliby wybrać lampę TYTAN LED. Oszczędność na każdym etapie inwestycji, przy doskonałej skuteczności świetlnej 150 lm/W i zapewnieniu bezpieczeństwa i ergonomii – to właśnie te aspekty dają przewagę TYTANOWI LED, który właśnie wkracza na rynek.”

Oszczędności na każdym etapie!

Decydując się na montaż naszej belki LED, oszczędzasz na każdym etapie inwestycji – projektowania, montażu, użytkowania i serwisu.

Projektowanie

Bezpłatny projekt przygotowany przez uznanego polskiego producenta.

Skuteczność świetlna

Mniej zamontowanych opraw = ten sam poziom oświetlenia = niższe koszty zakupu i montażu

Nowoczesna konstrukcja

Szybki montaż = niższe koszty montażu i szybsze uruchomienie inwestycji!

Użytkowanie

Energooszczędność = niższe rachunki za energię
komfort światła = wyższa efektywność i zadowolenie pracowników = mniejsza ilość błędów i wypadków
Ekologia = mniejsze zużycie CO2
Niezawodność = minimalizacja kosztów serwisu
Długi okres działania = brak kosztów modernizacji

Studium przypadku

Sprawdź jak zaoszczędzić do 86% energii i uzyskać zwrot z inwestycji w mniej niż jedne rok!

POBIERZ I POZNAJ KORZYŚCI

Realizacje

Jesteśmy uznanym i docenianym partnerem handlowym. Nasze oprawy instalowane są w Polsce oraz dostarczane do 70 krajów na świecie.

Dowiedz się więcej

 • Pobierz karty techniczne i certyfikaty

  Szczegóły techniczne modeli oprawy z rodziny TYTAN LED

TYTAN LED TYTAN LED ENDURA TYTAN LED HALL TYTAN LED 24V - 48V CERTYFIKAT CE ATEST PZH
 • Folder produktu

  Folder prezentujący oprawę, jej funkcje, zastosowania i dane techniczne.

Pobierz
 • Przejdź do strony produktu

  Chcesz sprawdzić szczegółowe parametry techniczne i dobrać oprawę optymalną dla Twoich potrzeb? Kliknij i przejdź do strony produktu.

www.lenalighting.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Treść

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miasto

Przeczytaj klauzulę informacyjną o ochronie danych osobowych

Firma Lena Lighting S.A. z siedzibą przy ul. Kórnickiej 52, 63-000 Środa Wielkopolska, jako Administrator Danych Osobowych, informuje Panią/Pana, iż:

1. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 (1) lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanej „RODO”.
2. Podstawą prawną przesyłania informacji drogą elektroniczną jest Ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U z 2017 r., poz. 1219 ze zm.).
3. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie poprzez formularz kontaktowy.
4. Inspektorem Ochrony Danych w firmie Lena Lighting S.A. z siedzibą przy ul. Kórnickiej 52, 63-000 Środa Wielkopolska jest Pan Tomasz Surdyk (kontakt: iod@lenalighting.pl).
5. Posiada Pani/Pan prawo do:
• dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
• sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
• żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
• żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
• wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;
• przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.
6. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają profilowaniu.
7. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od momentu wyrażenia zgody na ich przetwarzanie.
8. Jeżeli uważa Pani/Pan, że podane dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, można wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Lena Lighting S.A. z siedzibą przy ul. Kórnickiej 52, 63-000 Środa Wielkopolska moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną informację poprzez formularz kontaktowy.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

Dane firmowe

Lena Lighting S.A.
ul. Kórnicka 52
63-000 Środa Wielkopolska

NIP: 786-16-16-166
REGON: 634635800

Kontakt

Centrala:
tel. +48 61 28 60 300
fax.+48 61 28 54 059

Dział handlowy:
+48 61 28 60 471
e-mail: office@lenalighting.pl

Kim jesteśmy?

Lena Lighting S.A. jest wiodącym producentem wysokiej jakości systemów oświetleniowych i opraw oświetleniowych zintegrowanych ze źródłem światła w formie panelu led. Od 2005 r. spółka notowana jest na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Polsce.

O lampach i systemach oświetleniowych wiemy wszystko: badamy ich możliwości, projektujemy je, testujemy i produkujemy. Od siebie wymagamy systematycznego postępu. Służą nam w tym: wiedza naszych ekspertów oraz najnowocześniejsze narzędzia i technologie.

  adminHome