icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.onas ikona1

Lena Lighting S.A. jest jednym z wiodących producentów wysokiej jakości systemów oświetleniowych i opraw oświetleniowych zintegrowanych ze źródłem światła w formie panelu led. Od 2005 r. spółka notowana jest na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Polsce.

Jesteśmy producentem oświetlenia obecnym na rynku od wielu lat, dzięki czemu o lampach i systemach oświetleniowych wiemy wszystko: badamy ich możliwości, projektujemy je, testujemy i produkujemy. Od siebie wymagamy systematycznego postępu, dzięki czemu pozostajemy jednym z najlepszych wytwórców opraw oświetleniowych w kraju. Służą nam w tym: wiedza naszych ekspertów oraz najnowocześniejsze narzędzia i technologie.

Technologia

onas ikona2LEDProjektując każdy z elementów oświetlenia korzystamy z najnowszych osiągnięć nauki. Od lat partnerami Lena Lighting S.A są najlepsi producenci komponentów elektrotechnicznych. Dostarczają oni rozwiązania dopasowane do naszych najwyższych standardów oraz realizują innowacyjne projekty inżynierów z naszego Działu Badań i Rozwoju. Produkty Lena Lighting S.A. są obecne zarówno na rynku krajowym jak i na niemal 70 rynkach zagranicznych.

Istnieją dwa czynniki, które w procesie rozwoju oferowanych przez Lena Lighting S.A. produktów odegrały szczególnie istotną rolę: doświadczenie oraz inwestowanie w badania.

Jako renomowany producent opraw oświetleniowych, łączymy praktykę z nowoczesnością. Doświadczenie to suma wysiłków wielu osób, które indywidualną wiedzą i wspólną pracą osiągnęły maksimum efektu dla naszych produktów. Dzięki temu udało się uzyskać optymalny kompromis, jakim jest najlepszy stosunek jakości do ceny, zdecydowanie wyróżniający nas wśród innych firm produkujących oprawy oświetleniowe. Badania i rozwój to ciągłe dążenie do doskonałości i ambicja, motywująca do spełnienia wszystkich celów naszej misji. Dzięki dociekliwości w wykorzystaniu badań naukowych, możemy z dumą potwierdzić, że Lena Lighting S.A. to producent oświetlenia, który nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale często wyprzedza je poprzez kreatywność, rzetelność i indywidualizację.

Gwarancja producenta

kafelek 5latLena Lighting S.A. jest producentem oświetlenia, który udziela Nabywcy gwarancji podstawowej na sprzedawane przez siebie oprawy oświetleniowe na okres dwóch lat od daty sprzedaży towaru kupującemu. Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania do konsumentów, dla których nasza firma przewiduje odmienne zasady gwarancji, ujęte w innych dokumentach dostarczanych przez Lena Lighting S.A. klientowi. Na wniosek Klienta – po dokonaniu szczegółowej oceny danego zamówienia Lena Lighting S.A. może udzielić gwarancji rozszerzonej na okres trzech lat lub niestandardowej na okres pięciu lat. Uzgodnione warunki gwarancji rozszerzonej lub gwarancji niestandardowej są opisane w indywidualnie przygotowanych dokumentach. Atrakcyjne warunki gwarancji czynią z nas producenta technologii oświetleniowej, któremu naprawdę można zaufać.

Bezpłatny projekt

onas ikona4Lena Lighting S.A. to wytwórca oświetlenia, którego klienci mogą w każdym momencie realizacji inwestycji liczyć na profesjonalne doradztwo ekspertów. Nie tylko wspieramy Państwa w doborze koncepcji oświetleniowej i samych produktów, ale wykonujemy wizualizacje i bezpłatne projekty oświetleniowe z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Jako producent opraw oświetleniowych, który kompleksowo dba o satysfakcję klientów, przygotowujemy także analizy opłacalności i energooszczędności oświetlenia. Jesteś zainteresowany projektem wykonanym przez renomowanego producenta opraw oświetleniowych? Skontaktuj się:
Dział Projektów Oświetleniowych
  • Dodaj do ulubionych