icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


IKEA PARKING / POZNAŃ 
Ikea_Parking-00
Ikea_Parking-002
Ikea_Parking-004
Ikea_Parking-005
Ikea_Parking-007
Ikea_Parking-01
Ikea_Parking-016
Ikea_Parking-017
Ikea_Parking-018

Oświetliliśmy wielkopowierzchniowy parking sklepu Ikea na poznańskim Franowie najnowszymi lampami QUEST PLUS LED. Lampy idealnie wpisały się w architekturę miasta Poznań, rozświetlając jedno z popularniejszych terenów handlowych i wspierając bezpieczeństwo użytkowników parkingu.
Zastosowane produkty:BIUROWIEC ANDERSIA TOWER/POZNAŃ
DSC_3167
DSC_3173
DSC_3175
DSC_3176
DSC_3185
DSC_3187
DSC_3188
DSC_3191
DSC_3192
DSC_3196

Oświetliliśmy parking podziemny, klatki schodowe, wyjścia ewakuacyjne, korytarze w biurowcu ANDERSIA TOWER w Poznaniu. Nasze lampy, dzięki indywidualnie i profesjonalnie dostosowanych opcjach, idealnie sprawdzają się w każdych warunkach.Wykorzystywane przez naszą firmę oświetlenie parkingów to kwintesencja dobrej jakości oraz atrakcyjnej ceny. Posiadamy różnorodną ofertę, dzięki czemu każdy obiekt może być użytkowany w sposób komfortowy, ale również bezpieczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz realizacjami.

Parking to miejsce niemal zawsze obecne przy większych obiektach, użytkowanych przez sporą ilość osób. Z tego powodu konieczne jest zadbanie o ich komfort i bezpieczeństwo. Przez to teren ten musi zostać dobrze oświetlony, niezależnie od tego, czy chodzi o parking naziemny, czy parking podziemny.

Oświetlenie parkingu zewnętrzne jest szczególnie istotne, ponieważ oprawy są narażone na więcej negatywnych czynników, jak i muszą się cechować większą mocą. Produkty oferowane przez Lena Lighting posiadają wysoki stopień szczelności IP66, dzięki czemu sprawdzą się w miejscach o sporej wilgotności lub zapyleniu. Dochodzi do tego odporność na uderzenia IK07-IK09, a więc zwiększona ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Oświetlenie parkingowe LED oferowane przez naszą firmę jest najlepszym rozwiązaniem pod względem cenowym. Jest to związane z rekordową skutecznością świetlną oraz żywotnością - nasze lampy mogą nieprzerwanie świecić przez ponad sto tysięcy godzin. Nasz asortyment jest różnorodny, dlatego klient może wybrać odpowiednią do swoich wymagań moc żarówki w zakresie 13-228W. Analogicznie do mocy, emitują one światło na poziomie 1 550-27 300 lumenów. Oświetlenie parkingu zewnętrznego jest często narażone na przepięcia, więc nasze żarówki zostały wyposażone zabezpieczenie SP10KV, dzięki czemu są chronione przed skokami napięcia oraz przepięciami prądu.

Parking naziemny będzie nie tylko dobrze oświetlony dzięki naszym lampom, ale też będzie się estetycznie prezentował. Różnorodność modeli pozwala na elastyczność zarówno pod względem wyglądu, jak i umiejscowienia. Na szczególną uwagę zasługuje model Astra LED, który posiada samoczyszczący, jednolity korpus.

Dobór oświetlenia do parkingu podziemnego jest nieco prostszy. W tym przypadku lampy nie są narażone na kontakt z wodą, jednak nadal w obiekcie może panować wysoka wilgotność i obecność pyłów, dlatego te oprawy również są wykonywane w sposób szczelny. Zazwyczaj oświetlenie parkingowe LED w tym zakresie dotyczy żarówek o mniejszej mocy. Nasze realizacje są urozmaicane poprzez wzbogacanie instalacji o sterowniki, z których użyciem można sprawić, że lampy będą świeciły z małym natężeniem, kiedy czujniki ruchu nie wykryją obecności człowieka w obiekcie. Dzięki temu oszczędność energii jest jeszcze większa. Ciekawym rozwiązaniem jest również podzielenie parkingu podziemnego na strefy, co oznacza, że żarówki będą świeciły w tym sektorze, w którym odbywa się ruch.

Zarówno w przypadku parkingu podziemnego, jak i naziemnego posiadamy sporo propozycji, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

  • Dodaj do ulubionych