icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ / OLSZTYN

Nowe oświetlenie w Miejskich Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Olsztynie
92 lampy TIARA LED PRO oświetlają teren Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Olsztynie. Nowe oświetlenie ledowe doświetla plac oraz drogi dojazdowe, dzięki czemu poruszanie się po obiekcie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Oświetlenie ledowe generuje spore oszczędności energii elektrycznej w eksploatacji, stąd też coraz większe zainteresowanie naszymi lampami wśród miast i gmin.
Zastosowane produkty:BIUROWIEC CAVATINA/ KRAKÓW

Nasz czarno-złoty UV-C STERILON FLOW w biurowcu CAVATINA w Krakowie zaprezentował się doskonale
Biurowiec należący do jednych z nowocześniejszych obiektów w Krakowie zastosował nasze lampy UV-C STERILON FLOW w swoich wnętrzach. Nie zakłócając pracy zespołu, pracował w tle i oczyszczał powietrze (dezynfekcja przepływowa) z drobnoustrojów i nie tylko. Lampy z rodziny UV-C STERILON FLOW charakteryzują się: niecodziennym wyglądem, są mobilne, można je stosować w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie. To tylko nieliczne atuty.

Sprawdź nasze pozostałe lampy bakteriobójczePOLITECHNIKA POZNAŃSKA/ POZNAŃ

Superenergooszczędna iluminacja budynku Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej
Budynek Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej zaprojektowany przez Sławomira Rosolskiego powstał na terenie Kampusu Piotrowo, w pobliżu Warty. Projektowi od początku przyświecało bardzo proekologiczne podejście. W efekcie powstał jeden z najnowocześniejszych i energooszczędnych obiektów w Europie. Cały system, złożony z dwóch instalacji nie przekroczył 1 kW. Uzyskanie tak niskiego poboru mocy było możliwe dzięki wykorzystaniu bardzo wydajnych opraw ze zintegrowanym panelem LED, wykonanym z płytki PCB na podkładzie z aluminium.

Realizacja projektu składała się z dwóch instalacji. Do pierwszej wykorzystaliśmy oprawy zewnętrzne montowane na słupach o szczelności IP66 z trwałością źródeł na poziomie 112 tys. godzin. W sumie 16 lamp z indywidualnie dopasowanym kątem świecenia każdej z opraw.  Do iluminacji górnej części dachu użyliśmy z systemu opraw zewnętrznych o szerokim rozsyle, gwarantującym efekt światła zalewowego w specjalnej barwie chabrowej.  Współczynnik mocy wykorzystanych do całej realizacji opraw wynosi  (cosinus ϕ) ≥ 0.9, dzięki czemu nie jest generowana moc bierna. Zastosowane oprawy są też odporne na bardzo niskie i wysokie temperatury.
Zastosowane produkty:NAHVERKEHR SCHWERIN GMBH/ NIEMCY

Modernizacja oświetlenia dla Nahverkehr Schwerin – przedsiębiorstwa komunikacyjnego w Niemczech
Modernizacja oświetlenia dla NAHVERKEHR SCHWERIN GMBH obejmowała oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne. Wybór lamp zewnętrznych oraz dostosowanie odpowiedniego oświetlenia do warunków panujących na zewnątrz był bardzo istotny z punktu bezpieczeństwa i komfortu pracy. Zastosowaliśmy więc nasze lampy TIARA LED, które idealnie wpisują się w architekturę krajobrazu, ale przede wszystkim, dzięki specjalnie dostosowanej optyce, zapewniają optymalne warunki oświetleniowe. Oprócz oświetlenia zewnętrznego zajęliśmy się również oświetleniem wewnętrznym. Tu postawiliśmy na lampy TYTAN LED oraz TYTAN MULTI LED, które słyną z niezwykle wysokich parametrów i możliwości dostosowania pod konkretne potrzeby.

W Nahverkehr Schwerin GmbH zamontowano:
• 48szt. TIARA LED
• 28szt. TYTAN LED
• 65szt. TYTAN MULTI LED
Zastosowane produkty:MUZEUM KARGULA I PAWLAKA/ LUBOMIERZ

Do metamorfozy muzeum z pamiątkami „Samych Swoich” w Lubomierzu wybrano nasze lampy – zarówno do oświetlenia wnętrz ekspozycyjnych, jak i terenu zewnętrznego. Zapewniliśmy produkty, które gwarantują najwyższe parametry efektywności, wytrzymałości i energooszczędności, a jednocześnie podkreślają wyjątkową przestrzeń wystawienniczą.
Zastosowane produkty:NOWE PTASIE- OSIEDLE MIESZKANIOWE, UL. METEOROLOGÓW/ KATOWICE
Nowe Ptasie 1
Nowe Ptasie 1a
Nowe Ptasie 2
Nowe Ptasie 2a
Nowe Ptasie 3
Nowe Ptasie 3a

Estetyka, energooszczędność i bezpieczeństwo na katowickim osiedlu

Pierwszy etap prac na osiedlu mieszkaniowym Nowe Ptasie w Katowicach za nami. Nasze nowoczesne lampy LED, zamontowano w ciągach komunikacyjnych oraz garażach. Te przestrzenie są często niedoceniane przez projektantów i zdarza się, że poziom ich oświetlenia odbiega od norm. Na osiedlu Nowe Ptasie zadbaliśmy więc nie tylko o najwyższą jakość energooszczędnego oświetlenia, ale również o estetykę i standardy bezpieczeństwa mieszkańców. Instalując lampy PLANO LED w ciągach komunikacyjnych i sprawdzone w najcięższych warunkach, lampy TYTAN LED połączyliśmy przyjemne z pożytecznym.
Zastosowane produkty:NOWOCZESNE, KOMFORTOWE BIURA W LENA LIGHTING / ŚRODA WIELKOPOLSKA
a
b
c
d
e
f
g
h

Dziś z przyjemnością możemy poinformować o otwarciu nowego biurowca, w całości przeznaczonego dla działów odpowiedzialnych za rozwój produktów. Wszystkie pomieszczenia nowego obiektu zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami i ideą Human-centered design. Potrzeby związane z komfortem twórczej pracy były najważniejszym kryterium aranżacji przestrzeni. Odpowiednio dobrana kolorystyka, ergonomiczne wyposażenie, oryginalny design, bujna naturalna roślinność oraz najlepszej jakości oświetlenie, które wspierają i tworzą kreatywną atmosferę.
Zastosowane produkty:


 
OŚWIETLENIE OBWODNICY ŚRODY WIELKOPOLSKIEJ- SYSTEM CLUE CITY / ŚRODA WIELKOPOLSKA
Obwodnica 1
Obwodnica 2
Obwodnica 3
Obwodnica 4
Obwodnica 5
Obwodnica 6
Środa Wielkopolska rozbłysła nowym, lepszej jakości światłem. Dzięki inwestycji władz tej gminy, wdrożony został system CLUE CITY składający się z ponad 170 nowoczesnych ledowych lamp drogowych TIARA LED oraz zintegrowanego, zaawansowanego technologicznie sterowania.
Zastosowane produkty:
Szczegółowe informacje na temat systemu CLUE CITY i korzyściach jakie oferuje można znaleźć na specjalnej stronie internetowej: lenalighting.pl/cluecity-plPIEKARNIA - CUKIERNIA "NATURA"/ POZNAŃ
Natura 1
Natura 2
Natura 3
Natura 4
Natura 5
Natura 6

Oświetliliśmy Piekarnię-Cukiernię „Natura”. Prezentujemy efekt osiągnięty dzięki użyciu lamp, które nie tylko świetnie pasują do każdego miejsca, ale podkreślają indywidualny charakter każdego z nich. Tworzą w nich niepowtarzalny klimat umożliwiający czerpanie z bogactwa natury. Z przyjemnością dzielimy się tym, co potrafimy robić najlepiej.
„Współpraca z firmą Lena Lighting to czysta przyjemność! Ich zaangażowanie, profesjonalne podejście do realizowanych przez nas projektów, ale przede wszystkim elastyczność do nieszablonowych rozwiązań i terminowości budzi mój podziw. Rodzaj zastosowanego oświetlenia poprawił standard ekspozycji towarów i atmosferę w sklepach, co zostało docenione przez naszych klientów”.
Zbigniew Piskorski Piekarnia Natura, Poznań
Pozostałe Piekarnie - Cukiernie "Natura", w których zastosowano lampy Lena Lighting:
• Piekarnia - Cukiernia "Natura" Poznań City - Center Poziom +1
• Piekarnia - Cukiernia "Natura" CH Panorama
• Piekarnia - Cukiernia "Natura" os. Wichrowe Wzgórze
• Piekarnia - Cukiernia "Natura" Galeria Mini
• Cukiernia - Piekarnia "Natura Cafe" Puszczykowo
Zastosowane produkty:SANTANDER WORK CAFE / WARSZAWA
Santander-015
Santander-016
Santander-021
Santander-031
Santander-037
Santander-038
Santander-040
Santander-041
Santander-046
Złota 44 to najwyższy apartamentowiec w Unii Europejskiej. Dostarczyliśmy tam nasze designerskie lampy ledowe. Jest to pierwszy w naszym kraju, oddział banku Santander Bank Polska, który łączy w sobie kawiarnię z profesjonalną obsługą bankową.
Zastosowane produkty:

 

 
  • Dodaj do ulubionych